Zadzwoń: 608-383-619
Social media:
Social media:
Agencja Social Media Pięć na Pięć: Facebook, Instagram, Google
5x5

Tworzenie Sklepów Internetowych Tarnów

placeholder-shoper

Sklepy Internetowe Shoper

Chciałbyś otworzyć własny Sklep Internetowy w kilka minut? Platforma Shoper daje takie właśnie możliwości.

Nowoczesny, elastyczny, prosty w obsłudze. Przyjazny nawet dla największego laika. Prowadź swój Sklep Internetowy w Tarnowie, Krakowie, Zakopanem, czy gdziekolwiek sobie zamarzysz.

Dzięki współpracy z platformą Shoper możemy zaoferować Ci najlepsze warunki oraz świadczyć wsparcie techniczne na najwyższym poziomie. Wdrożymy dla Ciebie Sklep Internetowy i pomożemy go dobrze skonfigurować. 

ZALETY SHOPERA

Sklep Internetowy oparty o Shoper pozwala sprzedawać dosłownie wszystko: od pluszowych zabawek, po usługi montażowe instalacji sanitarnych. Przyjazny panel administracyjny pozwala zarządzać dosłownie każdym aspektem sklepu internetowego. Zmiana wyglądu, kolorystyki, czy bannerów jest dziecinnie prosta. Posiada ponad 250 wbudowanych funkcji obsługiwanych jednym kliknięciem. Aplikacje dostępne w sklepie Shoper pozwalają na integrację z Allegro, Ceneo, Subiektem oraz najważniejszymi kurierami. Dodatkowo Shoper udostępnia szybkie, bezpieczne, konkurencyjne płatności dla Twojego Sklepu Internetowego. 3 miesiące bez opłat dla nowych sklepów, preferencyjne stawki już od 1% prowizji. 
Korzystając z platformy Shoper nie musisz martwic się o hosting. Wszystko co trzeba zrobić to przekierować domenę i po krótkiej konfiguracji można sprzedawać.

DLA KOGO SHOPER ?

Sklepy Internetowe to w dzisiejszych czasach przede wszystkim komfort i wygoda. W kilka kliknięć klienci mogą zamówić niezbędne produkty, po to by następnego dnia cieszyć się z ich dostawy. Shoper oferuje rozwiązanie dzięki któremu każdy przedsiębiorca otworzy swój własny sklep internetowy i będzie mógł nim administrować. Dzięki bazie rozszerzeń, szablonom, a także wsparciu technicznemu oferuje on zatem nieograniczone możliwości personalizacji. Nie trzeba posiadać wiedzy technicznej, aby rozpocząć sprzedaż w Internecie. 

Własny sklep shoper

Uzupełnij poniższy formularz i przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną na sklep Shoper.

    Our purpose is to build solutions that remove barriers preventing people from doing their best work.

    Melbourne, Australia
    (Sat - Thursday)
    (10am - 05 pm)