Zadzwoń: 608-383-619
Social media:
Social media:
Agencja Social Media Pięć na Pięć: Facebook, Instagram, Google
5x5

Obsługa Stron Internetowych Tarnów

Composite image of businessman holding and using tablet computer

Opieka nad stroną

Nie każda prężnie działająca firma ma czas, by opiekować się swoją stroną internetową. Często bywa, że pracownicy w organizacji są na tyle pochłonięci ważnymi kwestiami, że nie starcza już im czasu pracy, by doglądać firmowej strony www.

Zatrudnienie w firmie informatyka na pełen etat zazwyczaj mija się z celem, ponieważ generuje dodatkowe, duże koszty dla firmy. Najczęściej stosowanym rozwiązaniem takiej sytuacji jest outsourcing, czyli zlecanie usług na zewnątrz. Nasza Agencja Interaktywna oferuje Państwu szeroką gamę usług jeśli chodzi o opiekę nad firmową witryną. W pierwszej kolejności będziemy dokonywać aktualizacji silnika WordPressa, co sprawi, że witryna będzie bardziej stabilna. Niezwykle ważna jest też aktualizacja wtyczek – ich mnogość wypuszczana przez WordPressa może przyprawić o ból głowy. Wtyczki te wymagają regularnego sprawdzania pod kątem ewentualnych aktualizacji, ponieważ bez nich strona może być bardzo podatna na wirusy. To bardzo groźne nie tylko dla naszej witryny, ale nawet całej firmy. Poufne i wrażliwe firmowe dane muszą być przecież bardzo dobrze chronione, dlatego tak ważne jest regularne aktualizowanie silnika WordPress oraz wtyczek do niego dołączonych.

Nie tylko aktualizacje

Opieka nad stroną www proponowana przez naszą firmę to nie tylko regularne aktualizacje silnika. Będziemy także regularnie sprawdzać, czy witryna działa stabilnie oraz czy nie pojawiają się na niej błędy utrudniające użytkownikom poruszanie się po niej. To nie wszystkie nasze możliwości – w zakres naszych usług wchodzi tez doglądanie serwera www i opieka nad Państwa domenami. W sytuacji, gdy będziecie Państwo chcieli przedłużyć ważność istniejącej domeny, lub dokupić nową – zawsze będziemy do dyspozycji. Nasi specjaliści przez całą dobę będą czuwać nad poprawnym działaniem Państwa strony internetowej. W każdej chwili będą także mogli Państwo skontaktować się z naszą firmą w razie ewentualnych wątpliwości, lub w celu ustalenia kolejnych działań. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

 
 
 

Our purpose is to build solutions that remove barriers preventing people from doing their best work.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)