Zadzwoń do nas
608 383 619
Zadzwoń do nas
608-383-619
Agencja Social Media Pięć na Pięć: Facebook, Instagram, Google
5x5

Pozycjonowanie stron internetowych

Projekt bez tytułu - 2022-08-07T130406.637

POZYCJONOWANIE STRON I SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Czym jest POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH?

Posiadasz swoją stronę, czy sklep internetowy i myślisz, że to wystarczy? Oczywiście, że nie. Pozycjonowanie, inaczej SEO to skuteczny oraz najtańszy sposób na reklamę w Google. Działania te mają przynieść Twojej Firmie wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania, a to przyczyni się na większą sprzedaż.

Na co realnie przełoży się pozycjonowanie?

Jak już ustaliliśmy samo posiadanie strony internetowej nie wystarczy. Wyobraź sobie, że masz najlepszą witrynę, ale nikt jej nie odwiedza. Dlatego działania pozycjonujące mają przede wszystkim spowodować wzrost odwiedzin na Twojej stronie. Wpłynie to oczywiście na rozpoznawalność kreowanej przez Ciebie marki i poprawi Twój wizerunek w Internecie. Konkurencja zostanie w tyle,     a Ty zaczniesz stopniowo zwiększać swoje zyski.

optymalizacja strony internetowej

Ważnym elementem naszych działań będzie przeprowadzenie audytu Twojej strony internetowej pod kątem szybkości wczytywania oraz na poprawnym jej wyświetlaniu na urządzeniach mobilnych. Google promuje te witryny, do których użytkownicy mają najlepszy oraz najszybszy dostęp. Nie martw się, po sprawdzeniu zaproponujemy Ci działania naprawcze, które możemy podjąć.

 

zalety współpracy z nami

Każda Firma, z którą współpracujemy posiada dedykowanego, wyznaczonego przez nas opiekuna. Na każdym etapie informuje on Klienta o postępach i ewentualnych modyfikacjach działań. Doświadczeni copywriterzy przygotują teksty pozycjonujące, które będą unikalne oraz angażujące. Na koniec każdego miesiąca otrzymasz raport i propozycje dalszych kroków. Dzięki tym wszystkim działaniom Twoja pozycja w Google poprawi się, a Ty zyskasz uwagę nowych Klientów.

obsługa pozycjonowania

Powierz nam Pozycjonowanie swojej Strony Internetowej

pozycjonowanie poprawi pozycję twojej firmy w google

Na początku musimy sprawdzić, czy Twoja strona jest przygotowana na nasze działania. Kluczowe są odpowiednie tytuły i opisy meta. Następnie prześledzimy Twoje nagłówki oraz to co pokazuje się w wynikach wyszukiwania Google. Niektóre elementy będzie trzeba zablokować, inne poprawić. Zajmiemy się tym od A do Z. 

Popularność oraz zasięg Twojej strony mierzona jest w oparciu o ilość linków kierujących na nią z innych stron internetowych.  Mogą to być fora, grupy, katalogi. Ważne, aby były one wiarygodne dla Google. My oczywiście używamy tylko takich źródeł, które mogą korzystnie i realnie wpłynąć na proces pozycjonowania.

Nasi doświadczenie copywriterzy przygotują takie treści, które będą miały największa szansę, by przyciągnąć uwagę potencjalnych Klientów. 
Treści będą na bieżąco monitorowane, tak aby w porę reagować i zapewnić im największą skuteczność. 

Pamiętaj, że otrzymasz bezpośredni kontakt do osoby, która będzie przeprowadzała działania w zakresie pozycjonowania. Będziesz na bieżąco z aktualnymi działaniami.

Na usługę Pozycjonowania wystawimy fakturę VAT. Dzięki temu będziesz mógł wrzucić ją w koszty prowadzenia działalności, bez potrzeby zatrudniania dodatkowego pracownika.

Umów się na rozmowę

W kilka chwil zaplanuj dla siebie DARMOWĄ rozmowę z naszym specjalistą.

oferta pozycjonowanie

Uzupełnij poniższy formularz i przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną.

    Our purpose is to build solutions that remove barriers preventing people from doing their best work.

    Melbourne, Australia
    (Sat - Thursday)
    (10am - 05 pm)