Zadzwoń: 608-383-619
Social media:
Social media:
Agencja Social Media Pięć na Pięć: Facebook, Instagram, Google
5x5

Agencja Social Media – Prowadzenie Social Media

5 kroków
do sukcesu

Projekt bez nazwy (41)

Przemyślana i skrojona na miarę strategia działania

Cały nasz zespół korzystając z bogatego doświadczenia, przygotowuje zarys najskuteczniejszych działań w Social Mediach, zaczynając od propozycji zdjęcia w tle na Facebooku, kończąc na słowach kluczowych dla Wizytówki w Google.

Indywidualne dobrane kanały Social Media

Nie wyznajemy zasady, że firma powinna być wszędzie, gdzie się da. Wolimy skupić się na wybranych portalach i tam prowadzić skuteczne działania. Otrzymasz od nas informację, gdzie widzimy nasze działania oraz dlaczego to właśnie w nich osiągniesz sukces.

Kampanie reklamowe Facebook Ads

Przy niewielkich nakładach finansowych, jesteś w stanie dotrzeć do tysięcy odbiorców, którzy po chwili staną się Twoimi Klientami. Reklamy Facebook Ads tworzymy po to, aby finalnie przełożyło się to na wyższą sprzedaż towarów i usług. 

Strona Internetowa – wirtualna siedziba Twojej Firmy

Czy wiesz, że strona internetowa to Twoja wirtualna siedziba, dostępna 24 godziny na dobę?
To jak wygląda wpływa korzystnie lub też nie na postrzeganie Twojej firmy w Internecie. 
Zaufaj nam i zbuduj razem z nami swoją stronę internetową.

Szacunek do każdego Klienta i przyjacielska atmosfera podczas współpracy

Nie ma większej wartości na świecie niż Człowiek. To ludzie tworzą firmy, osiągają sukcesy, dokonują wielkich rzeczy. Dlatego w naszej Agencji to właśnie CZŁOWIEK jest zawsze na pierwszym miejscu.

obsługa social media

Agencja social media

Podstawą działalności naszej Agencji Social Media są Media Społecznościowe, ale nie tylko. Poznaj naszą ofertę.

Projekt bez tytułu - 2022-11-19T123258.712

Obsługa Facebooka

Prowadzenie i obsługa profilu firmowego na Facebooku. Zbudujemy i rozwiniemy wizerunek Twojej Firmy w Social Media. Nie wiążemy Klientów długoterminowymi umowami.

Jeśli chodzi o obsługę profilu na Facebooku, nie chodzi jedynie o tworzenie contentu, czy profesjonalnych grafik. Zajmujemy się przede wszystkim stworzeniem strategii i kompleksową obsługą profilu pod każdym względem.

Kompleksowa obsługa na Facebooku polega na stworzenia strategii. Wiemy jak przyciągnąć uwagę Klienta, używamy tylko takiej formy postów, które są najchętniej oglądane.

Zapytaj o darmową wycenę.

Obsługa Instagrama

Nasza Agencja Social Media poprowadzi profil Twojej Firmy na Instagramie. Kompleksowa obsługa profilu na Instagramie.
Z nami Twoja firma zwiększy sprzedaż oraz zbuduje wizerunek na Instagramie.

Instagram jest światem obrazków, zdjęć, ale również filmów video. Natomiast Instagram od dawna przestał być już jedynie miejscem, w którym dzielimy się swoimi prywatnymi doświadczeniami. Obecnie jest kopalnią nowych Klientów.

Skutecznie obsługujemy konta na Instagramie. Z nami zdobędziesz większe zasięgi i dotrzesz do grona swoich potencjalnych Klientów. 

Sprawdź ofertę na obsługę konta firmowego na Instagramie

Projekt bez tytułu - 2022-11-19T123439.915

Obsługa Wizytówki Google (Google Moja Firma)

Pozycjonowanie w Mapach Wizytówek Google to podstawowe działanie, które powinieneś podjąć. Zachęć użytkowników Google i Google Maps, aby zostali Twoimi Klientami.

Prowadzenie wizytówki Google Moja Firma, to nie tylko sama wizytówka firmy. To potencjał, którego nie możesz zmarnować. Prowadząc regularne działania będziesz wyżej niż Twoja konkurencja. 

Cały proces rozpoczynamy od audytu Wizytówki Google. Następnie przeprowadzamy optymalizację Wizytówki Google, po to by finalnie pozycja Twojej strony w Google poszła do góry. 
Zadbaj o profesjonalny wygląd wizytówki Twojej Firmy w Google.

Zapytaj o ofertę na Pozycjonowanie Wizytówki w Google Moja Firma.

Pozycjonowanie w Google (SEO i SEM)

Zaufaj profesjonalistom od pozycjonowania stron WWW. Pozycjonowanie stron WWW  polega na zwiększeniu widoczności domeny Twojej Firmy w organicznych wynikach wyszukiwania w Google. 

Celem naszych działań polegających na pozycjonowaniu stron jest pojawienie się strony internetowej Twojej Firmy lub konkretnej podstrony na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania.

Nasze działania poprzedzimy audytem Twojej Strony Internetowej oraz przedstawimy Ci darmową wycenę. Wdrożymy szereg działań optymalizacyjnych dla Twojej strony lub sklepu internetowego, aby poprawić jej widoczność i aby stała się przyjaźniejsza dla robotów Google.

Zapytaj o darmową wycenę pozycjonowania.

Projekt bez tytułu - 2022-11-19T123712.940

Tworzenie stron i sklepów internetowych

Nasz zespół specjalistów zaprojektuje dla Ciebie profesjonalną stronę internetową, zgodną z najnowszymi standardami. Tworzymy nowoczesne projekty, dedykowane dla branży w której działa Twoja Firma.

Twoja strona internetowa jest wizytówką Twojej Firmy w Internecie. Zadbamy o to, aby była rozpoznawana na całym świecie. Szybka realizacja, dożywotnie wsparcie oraz profesjonalna obsługa posprzedażowa.

Dodatkowo zajmiemy się wykupieniem hostingu dla Twojej Firmy, wybierzemy i wykupimy domenę oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces związany z pojawieniem się Twojej Firmy w Internecie. Ile kosztuje strona internetowa? Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę, po  której sam zadecydujesz, czy podejmiesz z nami współpracę.

Dopytaj o darmową wycenę stworzenia dla Ciebie strony internetowej.

Wirtualna Asystentka dla Twojej Firmy

Oferujemy usługę wirtualnego asystenta. Pozwól się odciążyć w wykonywaniu podstawowych obowiązków. Nasz pracownik wesprze Twoją działalność. Wsłuchamy się w potrzeby Twoich Klientów i dostarczymy najlepszą odpowiedź. Najprościej mówiąc Wirtualna Asystentka wykonuje te same obowiązki co biurowa, tylko zdalnie, co pozwala zaoszczędzić sporo środków.

W obecnych czasach w cenie będzie posiadanie asystentki, która załatwi wszystkie bieżące sprawy online i pracuje wyłącznie zdalnie. Zadania, które jest w stanie wykonywać to obsługa poczty elektronicznej, kontakt z Klientami poprzez Facebooka, Instagrama, fora dyskusyjne, przygotowywanie i wysyłanie ofert, windykacja należności, czy pozyskiwanie Klientów.

Cenimy Twój czas, dlatego usługa Wirtualnej Asystentki jest właśnie dla Ciebie. Pamiętaj, że Wirtualna Asystentka to brak zmartwień o sprawy administracyjne, marketing oraz Social Media. 

Dowiedz się więcej o usłudze Wirtualnej Asystentki.

Projekt bez tytułu - 2022-11-19T124024.929

KONTAKT Z NAMI

Uzupełnij poniższy formularz i przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną.

    Our purpose is to build solutions that remove barriers preventing people from doing their best work.

    Melbourne, Australia
    (Sat - Thursday)
    (10am - 05 pm)