Zadzwoń do nas
608 383 619
Zadzwoń do nas
608-383-619
Agencja Social Media Pięć na Pięć: Facebook, Instagram, Google
5x5

Szkolenia Social Media

Projekt bez tytułu - 2022-08-07T130604.104

SZKOLENIA Z PRAKTYCZNEJ WIEDZY SOCIAL MEDIA

Czym jest POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH?

Ile już razy słyszałeś, że jeśli nie ma Cię na Facebooku to nie istniejesz? Niestety, ale to prawda. Powiem więcej, jeśli Twoja Firma nie posiada profilu na Facebooku, Instagramie, czy w Google to       z automatu masz 50-60% mniej przychodów, niż wtedy gdybyś prężnie działał w Social Media.
Nasze szkolenia mają za zadanie podrzucić Ci kilka skutecznych metod na efektywne zarządzanie profilem Twojej Firmy w Mediach Społecznościowych, by pozyskiwać Klientów i zarabiać pieniądze.
Szkolenia, które przeprowadzamy są dedykowane konkretnym branżom, firmom.

 

Facebook oraz Instagram od podstaw

Być może Twoja Firma nie posiada jeszcze profilu w Social Media. Możliwe, że nie zdawałeś sobie jeszcze sprawy z tego, jak potężnym narzędziem jest Facebook, czy Instagram. To nie tylko miejsce, gdzie wrzucamy informacje z naszego prywatnego życia. Obecnie Media Społecznościowe stały się wyznacznikiem trendów oraz nieskończonym rynkiem towarów, usług i Klientów.
Podczas szkolenia uczymy jak wykorzystać drzemiący w Twoim profilu potencjał, posługujemy się najskuteczniejszymi metodami do budowania zasięgów i przekazujemy praktyczną wiedzę na pozyskiwanie Klientów.


Tworzenie reklam – Menedżer Reklam

Ile razy używaliście przycisku PROMUJ pod postem i zastanawialiście się dlaczego nie przynosi to jakichkolwiek efektów? Jest to celowe zagranie Facebooka, który chce wydać Twoje środki                 w najprostszy i najszybszy sposób. Nie przepalaj swojego budżetu! Uczestnicy naszych szkoleń działają z Menedżerem Reklam. Zaczynamy od utworzenia konta reklamowego, przechodzimy przez konfigurację profilu firmowego, tworzymy grupę docelową, a kończymy na opublikowaniu kilku testowych reklam. Po ukończeniu szkolenia będziesz w posiadaniu praktycznej wiedzy z zakresu tworzenia reklam na Facebooku oraz Instagramie.

 

Konsultacje indywidualne

Dobrze, posiadasz już wiedzę na temat Facebooka, Instagrama. Potrafisz tworzyć fascynujące            i angażujące posty, do tego świat Adsów nie ma przed Tobą jakichkolwiek tajemnic. Natomiast jak to teraz przekuć na Twój konkretny przypadek? W jaki sposób rozpocząć pracę po powrocie ze szkolenia?
Dla każdej osoby, która ukończy kurs oferujemy całkowicie już darmowe konsultacje indywidualne, gdzie porozmawiamy w jaki sposób stworzyć strategię dla Twojej Firmy i podpowiemy Ci kilka kolejnych kroków, od których powinieneś zacząć.
Potrzebujesz większego wsparcia? Pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy Ci na każdym etapie budowania wizerunku Twojej Firmy w Mediach Społecznościowych.

szkolenia z obsługi social media

Pozyskaj wiedzę z zakresu Social Media poprzez uczestnictwo w naszych szkoleniach.

W czym szkolenie z Social Media pomoże Twojej Firmie?

Szkolenia z zakresu Social Media przeprowadzane są przez naszych doświadczonych trenerów. Są to osoby, które posiadają praktyczną wiedzę, prowadziły dziesiątki profili i z sukcesami promowały towary/usługi Klientów. 

Szkolenia organizowane są w całej Polsce. Możemy je przeprowadzić w jednej z użytkowanych przez nas sal konferencyjnych w Tarnowie lub przyjechać bezpośrednio do Twojej Firmy. 
Wybór należy do Ciebie.

Szkolenia odbywają się cyklicznie. Staramy się nie tworzyć grup składających się z przedstawicieli różnych firm. Zmniejsza to efektywność szkolenia. Mniejsze grupy wpływają pozytywnie na skuteczne przekazywanie wiedzy, a uczestnicy są bardziej otwarci we własnym gronie.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma od nas komplet materiałów i prezentacji, tak, aby w każdej chwili mógł odświeżyć swoją wiedzę. 

Na usługę Szkoleń Social Media wystawimy fakturę VAT. Dzięki temu będziesz mógł wrzucić ją w koszty prowadzenia działalności.

Umów się na rozmowę

W kilka chwil zaplanuj dla siebie DARMOWĄ rozmowę z naszym specjalistą.

oferta szkoleń social media

Uzupełnij poniższy formularz i przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną.

    Our purpose is to build solutions that remove barriers preventing people from doing their best work.

    Melbourne, Australia
    (Sat - Thursday)
    (10am - 05 pm)