Zadzwoń do nas
608 383 619
Zadzwoń do nas
608-383-619
Agencja Social Media Pięć na Pięć: Facebook, Instagram, Google
5x5

Reklama Facebook Ads Agencja Social Media Pięć na Pięć

Projekt bez tytułu (32)

KAMPANIE REKLAMOWE FACEBOOK ADS

Nawet najlepiej prowadzony profil potrzebuje nowych obserwujących.

Pomyśl o reklamie na Facebooku w ten sposób: codziennie portal ten odwiedzany jest przez twoich potencjalnych Klientów. Jeśli chcesz, aby dowiedzieli się oni o Twojej Firmie, wystarczy przeprowadzić akcję reklamową. 
Przy niewielkich nakładach finansowych, jesteś w stanie dotrzeć do tysięcy odbiorców, którzy po chwili mogą stać się Twoimi Klientami. Co Ty na to? 

określenie i budowa grupy docelowej

Podstawą, a raczej kamieniem węgielnym pod każdą kampanię reklamową w Facebook Ads jest grupa docelowa. 
To w jaki sposób określimy potencjalnych odbiorców będzie miało kluczowy wpływ na wyniki i skuteczność Twojej kampanii reklamowej. Nie ma jednej uniwersalnej grupy odbiorców. Z przyjemnością pomożemy ustalić, kto będzie idealnym targetem dla Twoich reklam.

stworzenie kampanii reklamowej

No dobrze. Określiliśmy oraz zbudowaliśmy grupę odbiorców. Kolejnym krokiem będzie stworzenie kampanii reklamowej.
Dzięki określeniu budżetu poinformujemy Cię o prognozowanym zasięgu. Dzięki temu będziesz mógł zwiększyć budżet lub dokonamy zmian w samej grupie docelowej w przypadku, gdyby proponowany przez Facebook wynik nie był dla Ciebie wystarczający. 

pozyskiwanie klientów

Podsumowując, reklamy Facebook Ads tworzymy po to, aby finalnie przełożyło się to na wyższą sprzedaż towarów i usług. Im lepsza reklama tym większa konwersja. Zacznijmy współpracę już dziś.

Zareklamuj się na facebooku

Reklamy Facebook Ads jako główny sposób pozyskiwania nowych Klientów.

co możemy zaproponować w ramach reklamy facebook ads?

Nasi copywriterzy przygotują specjalny tekst reklamy, który będzie chwytliwy oraz skuteczny. Ważne w reklamie Facebook Ads jest to, aby w  prosty sposób, w kilku słowach przekazywała to co chcemy sprzedać.

Oprócz tekstu podstawą reklamy jest profesjonalna grafika reklamowa. Przygotujemy ją w taki sposób, aby przyciągała wzrok oraz spełniała wszystkie wymagania regulaminowe Facebooka.

Ważnym zadaniem będzie odpowiadanie na komentarze pojawiające się przy wyświetlanej reklamie. Zrobimy to za Ciebie. Wszystkie leady z Facebook Ads będziemy kierowali bezpośrednio na Twój adres email lub numer telefonu.

Przed rozpoczęciem współpracy przygotujemy dla Ciebie propozycję działań w Facebook Ads. Każda kampania reklamowa zostanie przedstawiona Twojej ocenie.

Po każdej reklamie przygotujemy dla Ciebie raport zawierający informację na temat efektów oraz propozycje dalszych działań.

Podczas tworzenia reklamy będziemy się z Tobą kontaktowali, aby jak najlepiej poznać Twoje potrzeby. Każda kampania reklamowa w Facebook Ads tworzona jest w konkretnym celu. Dedykowany opiekun wytłumaczy cały proces i będzie dostępny na każdym jego etapie.

Przed rozpoczęciem współpracy podpiszemy umowę. Będą w niej zagwarantowane efekty w postaci ilości pozyskanych Klientów. Jeśli nie wywiążemy się z postanowień – zwrócimy Ci środki. 

Na całą usługę wystawimy Państwu fakturę VAT.  Taką fakturę bez problemu wrzucicie w koszty. 

Umów się na rozmowę

W kilka chwil zaplanuj dla siebie DARMOWĄ rozmowę z naszym specjalistą.

stworzymy dla ciebie reklamę

Uzupełnij poniższy formularz, a odezwiemy się do Ciebie z konkretną propozycją.

    Our purpose is to build solutions that remove barriers preventing people from doing their best work.

    Melbourne, Australia
    (Sat - Thursday)
    (10am - 05 pm)