Zadzwoń do nas
608 383 619
Zadzwoń do nas
608-383-619
Agencja Social Media Pięć na Pięć: Facebook, Instagram, Google
5x5

Obsługa profilu LinkedIn – Agencja Social Media Pięć na Pięć

Skontaktuj się z nami
Porozmawiajmy o Twoim profilu na Linkedinie
608-383-619
albo wypełnij formularz kontaktowy
Umów rozmowę z nami
linked-in-g357d1ecf9_1280

Obsługa profilu na LinkedIn

Prowadzenie Social Media w wersji PREMIUM…

Obecność na portalu LinkedIn w dzisiejszych czasach to jedno, natomiast sposób w jaki jest to przeprowadzane ma olbrzymie znaczenie. Sama obsługa profilu może sprowadzać się jedynie do dodawania wpisów. Co jeśli to nie wystarczy?

STRATEGIA TO PODSTAWA

Podstawą funkcjonowania każdej firmy jest nic innego jak biznes plan. Czy zastanawiałeś się może nad takim narzędziem, ale w odniesieniu do profilu Twojej Firmy w LinkedIn?
Jeśli odpowiedź jest negatywna, to nic straconego. Od tego jesteśmy my jako Agencja Social Media.
Opracowujemy plan długoterminowy, wskazujemy punkty kontrolne oraz sposób działania. Dzięki temu możesz na bieżąco śledzić postępy oraz masz pełną kontrolę nad realizacją strategii.

POZYSKIWANIE KLIENTÓW

Obsługa profilu na LinkedIn powstała po to, aby jak najmocniej skupić się na konwersji. Im więcej Klientów pozyskasz poprzez LinkedIn, tym lepszą pracę dla Ciebie wykonaliśmy. Potencjał jest ogromny i dołożymy wszelkich starań, aby to dla Ciebie uczynić.
W jaki sposób działamy? Wszystkiego oczywiście nie zdradzimy, ale chodzi o budowanie więzi, interakcje i zaciekawienie czytelników.
Jak to zrobimy? Już nasza w tym głowa.
Zaufaj nam, a Twoja Firma tylko na tym zyska.

co dla ciebie zrobimy?

Powierz prowadzenie profilu na LinkedIn specjalistom. Utworzymy i poprowadzimy Twój profil.

Dlaczego warto posiadać profil na Linkedinie?

Pamiętaj, że kluczową sprawą w prowadzeniu profilu na Linkedinie jest regularność. Twoi odbiorcy muszą mieć świadomość, że robisz to dokładnie i mogą na Ciebie liczyć. Osiągniemy to dodając posty np. w poniedziałek i środę o godzinie 15:00. Takie działania utrwalają się w pamięci.

W przypadku dedykowanej grafiki dla Linkedina wychodzimy na przeciw Waszym oczekiwaniom. Nasi graficy przygotują specjalny szablon w stylistyce Twojej Firmy, którego dodatki będą zmieniały się w zależności od okoliczności oraz pór roku – brzmi dobrze? 

Pod wpisami na Linkedinie, które będziemy dodawali mogą pojawiać się komentarze czytelników. Wszelkie algorytmy pozycjonujące lubią, gdy właściciel profilu prowadzi ze swoimi Klientami dialog. Dlatego kluczową kwestią będzie nie pozostawianie komentarzy bez odpowiedzi. Dodatkowo dzięki temu nadamy większy wydźwięk indywidualnego podejścia.

Przed rozpoczęciem współpracy przygotujemy dla Twojej firmy indywidualną strategię w formie prezentacji. Będzie ona formą audytu z naszymi propozycjami co do dalszych działań. Jako, że nastawiamy się na dłuższą współpracę, będą one rozłożone w czasie tak, aby przynieść najlepszy możliwy efekt.

Po każdym miesiącu przedstawimy Ci dokładny raport z przeprowadzonych przez nas prac na Linkedinie.
Dokładnie omówimy nasze propozycje na kolejne tygodnie. 

Każdy profil na Linkedinie posiada swojego opiekuna. Nie zamykamy się na komunikację z Klientem (nawet przez weekend). Otrzymasz bezpośredni numer telefonu oraz adres email do osoby, która będzie opiekowała się Twoim profilem. Chciałbyś dodać szybką informację na temat nieplanowanej wyprzedaży? Wystarczy, że napiszesz do opiekuna, który postara się jak najszybciej taki wpis przygotować oraz dodać.

Na wszystkie nasze usługi wystawiamy fakturę VAT po każdym zakończonym miesiącu. Działamy transparentnie, dzięki temu masz pewność, że nie znikniemy z dnia na dzień.

Umów się na rozmowę

W kilka chwil zaplanuj dla siebie DARMOWĄ rozmowę z naszym specjalistą.

twój profil na linkedinie

Uzupełnij poniższy formularz i przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną na obsługę profilu na Linkedinie.

    Our purpose is to build solutions that remove barriers preventing people from doing their best work.

    Melbourne, Australia
    (Sat - Thursday)
    (10am - 05 pm)