Zadzwoń do nas
608 383 619
Zadzwoń do nas
608-383-619
Agencja Social Media Pięć na Pięć: Facebook, Instagram, Google
5x5

Obsługa wizytówki w Google – Google Moja Firma

Skontaktuj się z nami
Poprowadzimy Twoją wizytówkę w Google
608-383-619
albo wypełnij formularz kontaktowy
Umów rozmowę z nami
googleMF

Obsługa wizytówki twojej Firmy w Google

Wizytówka Google to pierwsza rzecz o którą trzeba zadbać w Internecie

Wizytówka w Google jest pierwszą i kluczową reklamą Twojej firmy na którą natrafiają Twoi potencjalni Klienci. Zawiera ona podstawowe informacje na temat Twojej firmy takie jak: adres, godziny otwarcia, numer telefonu oraz adres strony internetowej. 
Dlatego tak istotne jest, by informacje, które się w tym miejscu wyświetlają były aktualne i nie wprowadzały Klientów w błąd.

OPINIE W GOOGLE

Twoi Klienci dysponują potężnym narzędziem jakim jest możliwość dodania opinii o Twojej firmie     w Google. 
Jeśli są to pozytywne komentarze to świetnie. Co jednak w przypadku, gdy zaczną w tym miejscu pojawiać się krzywdzące i złośliwe opinie dodane np. przez konkurencję?
Pierwsza zasada to zgłoszenie komentarza do Google, następnie staramy się w merytoryczny sposób odpowiedzieć na taką opinię dążąc do podważenia wiarygodności wpisu. Najgorsze co można zrobić to pozostawić taką sytuację bez reakcji. 

WPISY W GOOGLE

Do tej pory słyszałeś pewnie o dodawaniu postów na Facebooku. A co, gdyby można było robić to również w Google? 
Każdy właściciel wizytówki w Google może dodawać wpisy dotyczące nowości, wydarzeń lub promocji w Google. Będą się one wyświetlały w dolnej części wizytówki, a Klienci bez potrzeby przechodzenia na stronę lub profil społecznościowy sprawdzą co dzieje się u Ciebie w Firmie. 
Algorytmy Google cenią profile, które są na bieżąco aktualizowane.  

Podsumowując: co zrobimy dla Twojej Firmy w Google?

Nasze działania rozpoczynamy od weryfikacji danych podanych podczas zakładania wizytówki. Następnie prowadzimy procesy optymalizacyjne mające sprawić, by Twoja wizytówka wyglądała schludnie oraz jak najlepiej prezentowała się potencjalnym Klientom. 
Kiedy to wszystko mamy już gotowe, rozpoczynamy dodawanie wpisów. 
Jeden wpis tygodniowo będzie dotyczył oferty Twojej firmy lub organizowanych promocji o których chciałbyś poinformować jak największą ilość osób. 
W międzyczasie będziemy moderowali wszystkie dodawane komentarze. Za te pozytywne będziemy dziękowali, natomiast w przypadku negatywnych przygotujemy merytoryczną odpowiedź. 

Wizytówka Google

Powierz nam prowadzenie swojej wizytówki w Google. Zajmiemy się tym kompleksowo i kreatywnie.

Dlaczego warto mieć regularnie prowadzony profil w Google Moja Firma?

Pamiętaj, że kluczowa w prowadzeniu wizytówki w Google jest regularność. Twoi odbiorcy muszą mieć świadomość, że robisz to dokładnie i mogą na Ciebie liczyć. Osiągniemy to dodając posty np. w poniedziałek i środę o godzinie 15:00. Takie działania utrwalają się w pamięci.

W przypadku dedykowanej grafiki dla wizytówki w Google wychodzimy na przeciw Waszym oczekiwaniom. Nasi graficy przygotują specjalny, dedykowany pod Google szablon w stylistyce Twojej Firmy, którego dodatki będą zmieniały się w zależności od okoliczności oraz pór roku – brzmi dobrze? 

Bardzo często właściciele wizytówek pozostawiają opinię bez odpowiedzi. Bez względu na to, czy jest ona pozytywna czy nie warto na każdą z nich odpowiedzieć. Do każdej opinii podchodzimy indywidualnie, a w spornych sytuacjach skonsultujemy odpowiedź z Tobą i zaproponujemy taką wersję, która spodoba się autorowi komentarza.

Przed rozpoczęciem współpracy przygotujemy dla Twojej wizytówki w Google indywidualną strategię w formie prezentacji. Będzie ona formą audytu z naszymi propozycjami co do dalszych działań. Jako, że nastawiamy się na dłuższą współpracę, będą one rozłożone w czasie, tak, aby przynieść najlepszy możliwy efekt.

Po każdym miesiącu przedstawimy Ci raport z przeprowadzonych przez nas prac przy Twojej wizytówce.

Każda wizytówka w Google otrzyma swojego opiekuna. Nie zamykamy się na komunikację z Klientem (nawet przez weekend). Otrzymasz bezpośredni numer telefonu oraz adres email do osoby, która będzie opiekowała się Twoim profilem. Chciałbyś dodać szybką informację na temat nieplanowanej wyprzedaży? Wystarczy, że napiszesz do opiekuna, który postara się jak najszybciej taki wpis przygotować oraz dodać.

Na wszystkie nasze usługi wystawiamy fakturę VAT po każdym zakończonym miesiącu. Działamy transparentnie, dzięki temu masz pewność, że nie znikniemy z dnia na dzień.

Działamy transparentnie, od samego początku otrzymasz od nas kalkulację dotyczącą tego, ile będzie kosztowało prowadzenie profilu. Zdajemy sobie sprawę. że znajdą się firmy, które poprowadzą Twoją wizytówkę w Google za połowę ceny. Zastanów się tylko czy niższa cena nie oznacza słabszych wyników? To na nich powinno Ci najbardziej zależeć. Nawiązując z nami współpracę otrzymasz pełne wsparcie oraz pomoc na każdym etapie, nie tylko od poniedziałku do piątku. 

Umów się na rozmowę

W kilka chwil zaplanuj dla siebie DARMOWĄ rozmowę z naszym specjalistą.

oferta indywidualna

Uzupełnij poniższy formularz i przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną na obsługę wizytówki w Google.

    Our purpose is to build solutions that remove barriers preventing people from doing their best work.

    Melbourne, Australia
    (Sat - Thursday)
    (10am - 05 pm)