Zadzwoń: 608-383-619
Social media:
Social media:
Agencja Social Media Pięć na Pięć: Facebook, Instagram, Google
5x5

Rejestracja Domen Internetowych

g27

Domeny

Posiadanie odpowiedniej domeny to dzisiaj klucz do sukcesu dla wielu firm. Typy domen mogą być różne – najczęściej domeną jest po prostu nazwa firmy, czy nazwisko jej właściciela.

Jeżeli posiadamy nazwisko, które jest mało popularne, lub unikalną nazwę działalności – będzie nam łatwiej znaleźć całkowicie unikalną domenę internetową dla naszej strony. Jeśli jednak nasza firma nazywa się bardziej pospolicie, wtedy przyjdzie nam stoczyć walkę z innymi podmiotami, które również chciałyby używać naszej domeny. Często spotykaną praktyką na rynku domen są próby ich przejmowania. Dzieje się tak, kiedy zapomnimy opłacić naszej domeny – wtedy to inna firma może przejąć ją całkowicie za darmo. W internetowym świecie znane są liczne przypadki, gdy wartościowe adresy były przejmowane za bezcen tylko dlatego, że ktoś zapomniał ich opłacić. Można co prawda w takiej sytuacji podjąć próbę negocjowania z nowym właścicielem domeny, lecz ich rezultaty będą trudne do odgadnięcia, jeżeli nie wykażemy się wystarczającymi zdolnościami do negocjacji.

Jak temu zaradzić ?

Na szczęście istnieją sposoby, by zapobiec tego typu zdarzeniom. Najskuteczniejszą metodą jest oczywiście przedłużanie ważności domen na długo przed upływem terminu. Nie każda organizacja pamięta jednak o tego typu działaniach. Nasza firma proponuje Państwu opiekę nad wszystkimi domenami w Państwa organizacji. Będziemy trzymać rękę na pulsie, kiedy zbliży się termin wygaśnięcia Państwa firmowej domeny. Na Państwa polecenie przedłużymy ją przed upływem terminu, tym samym likwidując ryzyko związane z jej utratą. Oferujemy też swoje usługi jeżeli ważność Państwa domeny upłynie i przejmie ją inny podmiot. Nasze wieloletnie doświadczenia zdobyte na rynku internetowym wykorzystamy do negocjacji z nowym właścicielem. Zaproponujemy uczciwą cenę i podejmiemy wszelkie próby odzyskania adresu www. By jednak zawczasu uniknąć takiej sytuacji, warto zamówić usługę opieki nad domeną. Wtedy zyskają Państwo pewność, że nie wygaśnie ona bez Państwa wiedzy

Our purpose is to build solutions that remove barriers preventing people from doing their best work.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)