Zadzwoń: 608-383-619
Social media:
Social media:
Agencja Social Media Pięć na Pięć: Facebook, Instagram, Google
5x5

Obsługa Google Ads

Projekt bez tytułu - 2022-08-07T142011.058

tworzenie reklam google ads

czym są kampanie google ads?

Reklama w Google Ads tym różni się od innych form promocji, że dociera do Klienta dokładnie wtedy, kiedy poszukuje konkretnego rozwiązania. Dlatego jest obecnie jedną z najskuteczniejszych metod pozyskiwania nowych Klientów.

Audyt oraz ocena stanu obecnego

Swoje działania rozpoczynamy od głębokiej analizy branży i aktualnych stawek za kliknięcie. Sprawdzamy Twoją konkurencję i monitorujemy jej działania w Google. Dzięki temu poznajemy specyfikę branży, w której działa Twoja Firma i bardzo szybko jesteśmy w stanie wskazać rzeczy do poprawy. Kolejnym krokiem będzie wycena działań oraz ustalenie jaki budżet będzie w tej sytuacji najskuteczniejszy.

wdrożenie zmian oraz stworzenie konta

Przesyłamy do Ciebie krótki raport i wskazujemy, którymi elementami należy się jak najszybciej zająć. Te działania możesz przeprowadzić samodzielnie lub możemy zająć się nimi my. Następnie tworzymy konto reklamowe (możemy działać też na naszym) i konfigurujemy je, aby można było stworzyć pierwszą reklamę.

tworzenie i optymalizacja reklam

Nie ufaj ,,specjalistom”, którzy twierdzą, że pierwszy budżet trzeba przepalić. Sami z takimi fachowcami niestety mieliśmy styczność. Każda zainwestowana złotówka powinna się zwrócić oraz procentować. Zaprojektujemy reklamy w taki sposób, aby przyciągały uwagę. W międzyczasie będziemy obserwowali postępy, tak aby na bieżąco reagować i optymalizować działania.
Jesteś w dobrych rękach.

obsługa google ads

Powierz nam stworzenie kampanii Google Ads

dlaczego warto zainwestować w google ads?

Do wyboru mamy dwie opcje, działamy na swoim koncie reklamowym lub tworzymy nowe, dla Twojej Firmy. W przypadku takiego rozwiązania po zakończeniu naszych prac i rozwiązaniu współpracy, będziesz mógł kontynuować działania i konto będzie zawsze Twoje.

W oparciu o specyfikę Twojej branży oraz chcąc zapewnić największą skuteczność naszym działaniom, przedstawimy Ci propozycję budżetu reklamowego. Nie owijamy w bawełnę i nigdy nie usłyszysz od nas, że jakikolwiek budżet przyniesie takie efekty, które będą dla Ciebie zadowalające. 

Na potrzeby reklam w Google, nasi copywriterzy przygotują takie treści, które będą miały największa szansę, by przyciągnąć uwagę potencjalnych Klientów. 
Teksty reklamowe będą na bieżąco monitorowane, tak aby w porę reagować i zapewnić im największą skuteczność. 

Pamiętaj, że otrzymasz bezpośredni kontakt do osoby, która będzie przeprowadzała działania w zakresie obsługi Google Ads. Będziesz na bieżąco z aktualnymi działaniami.

Na obsługę kampanii Google Ads wystawimy Ci fakturę VAT. Dzięki temu będziesz mógł wrzucić ją w koszty prowadzenia działalności. 

Umów się na rozmowę

W kilka chwil zaplanuj dla siebie DARMOWĄ rozmowę z naszym specjalistą.

oferta google ads

Uzupełnij poniższy formularz i przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną.

    Our purpose is to build solutions that remove barriers preventing people from doing their best work.

    Melbourne, Australia
    (Sat - Thursday)
    (10am - 05 pm)