Zadzwoń: 608-383-619
Social media:
Social media:
Agencja Social Media Pięć na Pięć: Facebook, Instagram, Google
5x5

Hosting Stron WWW

Computer technology isometric icon, server room, digital device set, element for design, pc laptop, mobile phone with smartwatch, cloud storage, flat vector illustration

Hosting Stron Internetowych

Nie każdy właściciel strony internetowej zdaje sobie sprawę, jak ważny w jej prawidłowym funkcjonowaniu jest dobry hosting WWW.

Dbałość o prawidłowe działanie serwera to nie tylko jego wykupienie. Należy regularnie sprawdzać, czy serwer spisuje się należycie dobrze. Nasza agencja oferuje Państwu pomoc w zakresie opieki nad hostingiem www. Co dokładnie możemy dla Państwa zrobić ?

Elastyczny Web Hosting

Elastyczny Web Hosting to unikatowa usługa, której nie można porównać żadną inną dostępną na rynku. Łączy w sobie zalety hostingu współdzielonego, serwera dedykowanego oraz chmury obliczeniowej, dzięki czemu strony mogą działać bez względu na obciążenie.

Czym jest Elastyczne Skalowanie ?

To autorski algorytm od dhosting.pl, który automatycznie dopasowuje zasoby do aktualnych potrzeb stron WWW i aplikacji. Dzięki temu rozwiązaniu, w ramach jednej usługi hostingowej, można obsłużyć ogromne wolumeny odwiedzin stron lub po prostu utrzymywać standardową stronę internetową.

Klienci przenoszący do dhosting.pl serwisy z popularnych w Polsce firm hostingowych zazwyczaj nie potrzebują korzystać z elastycznego skalowania, ponieważ bazowe w usłudze parametry w pełni wystarczają. Elastyczne skalowanie jest rozwiązaniem bolączek wszystkich tych, którzy posiadają duże serwisy i przekraczają „parametry bezpieczeństwa”, korzystają z drogich serwerów VPS/dedykowanych lub potrzebują być zawsze gotowi na skok ruchu. Gdyby ruch na Twojej stronie znacząco wzrósł, to w pogotowiu czekają dodatkowe zasoby, które nie dopuszczą do przerwy w działaniu. Środki za dodatkowe parametry pobierane są z wcześniej doładowanego przez Ciebie salda elastycznego skalowania raz na godzinę.

Jak rozliczać elastyczne skalowanie zasobów? 

Za dodatkowe zasoby rozliczasz się w modelu pre-paid, tzn. że doładowujesz swoje konto wybraną przez siebie kwotą, a system automatycznie pobierze odpowiednią sumę zależną od ilości wykorzystanych zasobów. Dla przykładu dodatkowe zużycie 1GHz w ciągu godziny to dodatkowy koszt 0.04 zł netto, a 1GB CPU to 0,02 zł. Dodatkowo poprzez autorski panel administracyjny możesz ustawiać limity wykorzystywanych na skalowanie środków lub wyłączyć opcję skalowania zasobów jeśli Twoja strona nie potrzebuje dodatkowych parametrów.

Elastyczny Web Hosting to koszt zdecydowanie poniżej rynkowej średniej patrząc na ilość zasobów do Twojej dyspozycji. Dodatkowo firma charakteryzuje się przejrzystością w działaniu i jasną polityką cenową. Dhosting.pl nie stosuje polityki kilkunastokrotnego podnoszenia cen odnowienia usługi. Za Elastyczny Web Hosting zapłacisz tyle, ile kosztuje on w danym momencie.

Najważniejsze zalety Elastycznego Web Hostingu

 • Elastyczne skalowanie – automatyczne zwiększanie zasobów do 24 GHz, 64 GB RAM pamięci i 1TB powierzchni w zależności od zapotrzebowania.
 • Infrastruktura oparta o superszybkie i wydajne dyski SSD NVMe.
 • Darmowy CDN by Cloudflare – jako jedyny usługodawca hostingowy w Polsce oferujemy bezpłatną i automatyczną integrację Twoich stron z Cloudflare bezpośrednio z poziomu panelu zarządzania.
 • Serwery napędzane przez LiteSpeed Web Server, który jest dwukrotnie szybszym odpowiednikiem darmowego i często stosowanego Apache.
 • Wsparcie dla LSCache i Redis, dzięki którym Twoje strony działać będą działać jeszcze szybciej.
 • Darmowy certyfikat SSL Let’s Encrypt dla każdej witryny.
 • Darmowa migracja stron WWW i poczty e-mail.
 • Profesjonalna ochrona Anty-DDoS, AntySPAM, Antywirus i WAF, dzięki którym nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoich danych.
 • Brak limitów domen, skrzynek e-mail, baz danych, kont FTP oraz transferu.
 • Wsparcie wszystkich najnowszych wersji PHP (także 8.x).
 • Dostęp do SSH.
 • Dostęp zarządzania pocztą e-mail przez API.

Zamów hosting dla siebie klikając w LINK

Pamiętaj, że w przypadku jakichkolwiek problemów lub pytań otrzymujesz 24-godzinne wsparcie.

oferta indywidualna

Uzupełnij poniższy formularz i przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną na hosting www.

  Our purpose is to build solutions that remove barriers preventing people from doing their best work.

  Melbourne, Australia
  (Sat - Thursday)
  (10am - 05 pm)