Zadzwoń: 608-383-619
Social media:
Social media:
Agencja Social Media Pięć na Pięć: Facebook, Instagram, Google
5x5

Sklepy Internetowe Shoper

Sklep Internetowy w obecnych czasach stanowi podstawę sprzedaży w Internecie. Pozwala on na pełną niezależność np. od platform aukcyjnych. To właściciel sklepu decyduje o polityce cenowej, metodach dostawy oraz produktach, które sprzedaje. Ważnym aspektem jest to, że nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów np. prowizji od każdego sprzedanego produktu. Dlatego zapraszamy wszystkie firmy z Tarnowa, Krakowa, Zakopanego oraz całej Małopolski do współpracy. Wdrożymy dla Was nowoczesny oraz dobrze zoptymalizowany pod kątem SEO Sklep Internetowy oparty o rozwiązanie, które oferuje Shoper.

Sklep Internetowy oparty o Shoper pozwala sprzedawać dosłownie wszystko: od pluszowych zabawek, po usługi montażowe instalacji sanitarnych. Przyjazny panel administracyjny pozwala zarządzać dosłownie każdym aspektem sklepu internetowego. Zmiana wyglądu, kolorystyki, czy bannerów jest dziecinnie prosta. Posiada ponad 250 wbudowanych funkcji obsługiwanych jednym kliknięciem. Aplikacje dostępne w sklepie Shoper pozwalają na integrację z Allegro, Ceneo, Subiektem oraz najważniejszymi kurierami. Dodatkowo Shoper udostępnia szybkie, bezpieczne, konkurencyjne płatności dla Twojego Sklepu Internetowego. 3 miesiące bez opłat dla nowych sklepów, preferencyjne stawki już od 1% prowizji.
Korzystając z platformy Shoper nie musisz martwic się o hosting. Wszystko co trzeba zrobić to przekierować domenę i po krótkiej konfiguracji można sprzedawać.

Dowiedz się więcej.

Zostaw komentarz

Our purpose is to build solutions that remove barriers preventing people from doing their best work.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)