Zadzwoń do nas
608 383 619
Zadzwoń do nas
608-383-619
Agencja Social Media Pięć na Pięć: Facebook, Instagram, Google
5x5

Wirtualny Asystent w Social Media

Projekt bez tytułu (57)

wirtualny asystent twojej firmy w mediach społecznościowych

Czym jest usługa wirtualnego asystenta w social media?

Posiadasz swój profil na Facebooku, Instagramie, Linkedinie lub w Google. Klienci przesyłają do Ciebie pytania, na które nie masz czasu odpowiedzieć, ponieważ jesteś zajęty bieżącą obsługą zamówień lub Klientów w firmie. Przez to Klienci otrzymują od Ciebie odpowiedź po kilku godzinach lub co gorsze po kilku dniach. Nasza usługa Wirtualnego Asystenta zapewni Twoim profilom odpowiedź na pytania Klientów w kilka minut od ich pojawienia się. Dzięki temu nie tracisz szansy na sprzedaż usług lub produktów, a Twój profil postrzegany jest jako rzetelne źródło informacji i nowych Klientów.

 

Rzetelne odpowiedzi

Nasz pracownik rozpoczyna pracę od zapoznania się z ofertą Twojej Firmy. Dzięki temu na podstawowe pytania odpowie samodzielnie, natomiast bardziej zaawansowane podeśle na Twój adres email lub poprosi Klienta o kontakt telefoniczny z Twoim pracownikiem.

czas reakcji

Na każde pytanie, które pojawi się na wskazanych przez Ciebie profilach, nasz asystent odpowiada błyskawicznie. Dzieje się to już po kilku minutach, w szczególnych przypadkach czas odpowiedzi może wydłużyć się do kilkunastu minut. Nigdy natomiast pytanie Klienta nie pozostanie bez naszej reakcji, a Ty będziesz miał pewność, że wszystko odbywa się zgodnie ze standardami panującymi
w Twojej Firmie.

 

ustalenia oraz cena

Zacznijmy od spotkania lub rozmowy telefonicznej. Zapytamy Cię o kilka podstawowych kwestii typu zasięg firmy, preferowany czas odpowiedzi, wspólnie ustalimy zakres naszych działań. Następnie zapoznamy się z Twoją ofertą oraz wyznaczymy osobę, która będzie zajmowała się odpowiedzią na zapytanie Twoich Klientów. Podpisujemy umowę i zaczynamy działać.

obsługa wirtualnego asystenta

Powierz nam opiekę nad skrzynką odbiorczą Twoich profili w Social Media.

Jaką wartość dla Twojej firmy wniesie wirtualny asystent?

Dzięki naszym usługom prowadzenia profilu w Social Media, wzbogaconym działaniami Wirtualnego Asystenta, nie musisz zatrudniać dodatkowego pracownika. Mało tego, pracownik, który był do tego zadania wyznaczony może otrzymać nowe obowiązki, skutkujące rozwojem Twojej Firmy. 

Zakres obowiązków naszego Wirtualnego Asystenta można rozszerzyć na odpowiedź na komentarze pod postami. Dzięki temu w każdym miejscu, w którym pojawi się wiadomość od Klienta, nastąpi błyskawiczna interakcja.

W przypadku pojawienia się sytuacji, w której będzie potrzebne Twoje wsparcie, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą, aby jak najszybciej i po konsultacji udzielić odpowiedzi Twojemu Klientowi. 

Pomimo, że usługa nosi nazwę Wirtualnego Asystenta, to Twoje profile otrzymują opiekę prawdziwej osoby. Możesz się z nią kontaktować poprzez email lub telefonicznie. 

Na usługę Wirtualnego Asystenta wystawimy fakturę VAT. Dzięki temu będziesz mógł wrzucić ją w koszty prowadzenia działalności, bez potrzeby zatrudniania dodatkowego pracownika.

Umów się na rozmowę

W kilka chwil zaplanuj dla siebie DARMOWĄ rozmowę z naszym specjalistą.

wirtualny asystent

Uzupełnij poniższy formularz i przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną.

    Our purpose is to build solutions that remove barriers preventing people from doing their best work.

    Melbourne, Australia
    (Sat - Thursday)
    (10am - 05 pm)