Zadzwoń do nas
608 383 619
Zadzwoń do nas
608-383-619
Agencja Social Media Pięć na Pięć: Facebook, Instagram, Google
5x5

Prowadzenie Social Media – Obsługa Social Media

Bez tytułu (760×450 px)

Prowadzenie profilu w Mediach Społecznościowych (obsługa social media)

Powierz Obsługę swojego profilu w Social Media profesjonalistom.

Obecność w portalach społecznościowych jest dziś obowiązkiem każdej firmy, która chce zaistnieć w Internecie. Prowadzenie profilu Twojej Firmy w Social Media. Tworzenie kreatywnych wpisów, reklama, organizacja konkursów. Pozyskuj Klientów w Social Media. Nasza Agencja Social Media oferuje Państwu prowadzenie profili społecznościowych w najważniejszych serwisach tego typu. Mowa tutaj o Facebooku, Wizytówce Google oraz Instagramie, które to serwisy są wiodącymi na ogólnoświatowym rynku. Każdy z nich jest nieco inny i posiada swoje zalety. Tworząc strategię marketingową poprzez obecność w tych serwisach nasza firma zyskuje dużą przewagę nad konkurencją.


Obsługa profilu firmy na Facebooku

Facebook powstał jako serwis społecznościowy łączący znajomych. Szybko jednak przekształcił się w ogólnoświatowego giganta, na którym największe firmy promują swoje usługi. Reklama na Facebooku posiada wiele zalet – przede wszystkim sama obecność jest całkowicie darmowa,            a wypromowanie marki zależy tylko od tego, jak ciekawe posty będziemy umieszczać. Nasza agencja zadba o to, by posty kreowane przez nas fanpage będą ciekawe dla czytelników, co zapewni ich rozpowszechnianie i co za tym idzie – sposób na długofalowe budowanie wizerunku firmy.

Obsługa profilu firmowego na Instagramie

To portal ze zdjęciami dodawanymi przez użytkowników. Cechami charakterystycznymi tych fotografii jest ich niezwykła jakość oraz unikalny styl. Instagram jest znakomitym narzędziem dla firm, które chcą „sprzedawać obrazem”. Świetnie sprawdzi się na przykład wtedy, jeśli prowadzimy biuro podróży. Unikalne widoki z egzotycznych miejsc z pewnością sprawią, że klient zapragnie, by skorzystać z naszych usług. Promocja na Instagramie będzie też dobrym pomysłem dla wszelkiego rodzaju fabryk i manufaktur wytwarzających ładne przedmioty i chcących pochwalić się swoimi wyrobami.

POZYSKIWANIE KLIENTÓW w social media

Nasza usługa prowadzenia Social Media powstała po to, aby jak najmocniej skupić się na konwersji. Im więcej Klientów pozyskasz poprzez Social Media, tym lepszą pracę dla Ciebie wykonaliśmy. Potencjał jest ogromny i dołożymy wszelkich starań, aby to dla Ciebie uczynić. 
W jaki sposób działamy? Wszystkiego oczywiście nie zdradzimy, ale chodzi o budowanie więzi, interakcje i zaciekawienie czytelników.  

Sprawdź niektóre z dostępnych pakietów Social Media

mamy dla ciebie plan

Przedstawiamy schemat działania dotyczący Obsługi Social Media dla Twojej Firmy. Niemniej jednak jesteśmy elastyczni i do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.
Rozmowa to podstawa
Wyznajemy zasadę, że na początku współpracy nie ma istotniejszej kwestii, niż szczera rozmowa! 
W tym właśnie celu w zależności od Twojej lokalizacji, umówimy się z Tobą na spotkanie poprzez Teams, albo zaprosimy Cię do naszego biura w Tarnowie na rozmowę przy dobrej kawie i pysznym ciachu.

Kluczowe będzie zgromadzenie jak największej ilości informacji o Twojej firmie, branży w której działa oraz na temat Twoich oczekiwań.
Na tej podstawie wyznaczymy kamienie milowe współpracy.

Przykładowe cele współpracy w zakresie Social Media:
 • prowadzenie profilu jako wizytówki Firmy,
 • wzrost rozpoznawalności Firmy na rynku,
 • większa sprzedaż w sklepie internetowym,
 • pozyskiwanie leadów,
 • budowa zaufania do usługi, produktu,
 • poszukiwanie pracowników.
Audyt oraz Kamienie Milowe
Nie ma to jak porządny research. Pozwala on odnaleźć się w branży Klienta, zapoznać się z jej wyzwaniami oraz ustalić z kim będziemy rywalizowali.
Jeśli Klient prowadził już jakiekolwiek działania w Social Mediach, weryfikujemy je i przedstawiamy wnioski. Przygotowujemy również propozycje poprawek, które mają podnieść atrakcyjność profilu i będą stanowiły grunt pod nasze przyszłe prace.

Kolejnym, niemniej istotnym zadaniem, będzie opracowanie kamieni milowych. Innymi słowy będą to rozłożone w czasie cele, które chcemy wspólnie osiągnąć. Może to być np. zbudowanie społeczności pod wdrożenie sklepu internetowego, premiera książki, sprzedaż nowej usługi, czy wzrost zainteresowania produktami.

Dlaczego audyt jest tak ważny?
 • Pozwala ocenić dotychczasowe działania w Social Mediach.
 • Umożliwia szybką diagnozę największych problemów profilu.
 • Tworzy realny obraz Firmy w Internecie, widziany oczyma Klientów.
 • Jest podstawą stworzenia skutecznej strategii.
Tworzenie strategii
Z reguły nastawieni jesteśmy na dłuższą współpracę z naszymi Klientami. Na bazie przygotowanych kamieni milowych tworzymy strategię działania na okres 3-6 miesięcy.

Na czym ona polega? Otóż cały nasz zespół, na bazie wcześniejszych doświadczeń, przygotowuje zarys możliwie najskuteczniejszych działań w Social Mediach, zaczynając od propozycji zdjęcia w tle na Facebooku, kończąc na słowach kluczowych dla Wizytówki w Google.
Finalnie strategia trafia do Ciebie i to Ty dokonujesz ostatecznej akceptacji.

Co wchodzi w skład strategii:
 • Przygotowanie propozycji tematów dla postów, z uwzględnieniem Twoich wytycznych.
 • Opracowanie szaty graficznej, zgodnej z identyfikacją wizualną Twojej Firmy.
 • Stworzenie grupy docelowej do której będziemy adresowali treści reklamowe.
 • Przedstawienie dodatkowych możliwości, które oferują Media Społecznościowe, a mogą poprawić Twoją pozycję w nich.
 • Przeprowadzenie krótkiego szkolenia, dzięki któremu również samodzielnie będziesz mógł wrzucać skuteczne posty/relacje.
Obsługa Social Media
Mamy już wszystko co potrzeba, by skutecznie zająć się Twoimi profilami w Mediach Społecznościowych. Rozsiądź się wygodnie w fotelu i obserwuj jak budujemy Twoją pozycję w nich.

Raz w miesiącu podeślemy do Ciebie raport, w którym przedstawimy wyniki naszej pracy.
Wychodzimy z założenia, że wszystko i zawsze można robić jeszcze lepiej, dlatego na bieżąco będziemy optymalizowali działania, w celu uzyskania jak najlepszych efektów.

Czeka nas długa i owocna współpraca.

dlaczego nasza agencja?

Powierz nam prowadzenie swojego konta w Social Media. Zajmiemy się tym kompleksowo i kreatywnie w najlepszej cenie na rynku!

co zyskasz współpracując z nami?

Pamiętaj, że kluczowa w prowadzeniu profilu na Facebooku oraz Instagramie jest regularność. Twoi odbiorcy muszą mieć świadomość, że robisz to dokładnie i mogą na Ciebie liczyć. Osiągniemy to dodając posty np. w poniedziałek i środę o godzinie 15:00. Takie działania utrwalają się w pamięci.

W przypadku dedykowanej grafiki dla profilu na Facebooku oraz Instagramie wychodzimy na przeciw Waszym oczekiwaniom. Nasi graficy przygotują specjalny szablon w stylistyce Twojej Firmy, którego dodatki będą zmieniały się w zależności od okoliczności oraz pór roku – brzmi dobrze? 

Oprócz dodawania postów ważne jest, aby dodatkowo budować większy zasięg. Nawet jeśli Twoi odbiorcy przeoczą post, to z bardzo dużym prawdopodobieństwem zauważą Twoją relację, gdzie będzie znajdowała się zajawka wpisu.

Pod postami, które będziemy dodawali mogą pojawiać się komentarze czytelników. Wszelkie algorytmy pozycjonujące lubią, gdy właściciel profilu prowadzi ze swoimi Klientami dialog. Dlatego kluczową kwestią będzie nie pozostawianie komentarzy bez odpowiedzi. Dodatkowo dzięki temu nadamy większy wydźwięk indywidualnego podejścia.

Bardzo często właściciele profilu firmowego na Facebooku pozostawiają recenzję bez odpowiedzi. Bez względu na to, czy jest ona pozytywna, czy nie warto na każdą z nich odpowiedzieć. Do każdej recenzji podchodzimy indywidualnie, a w spornych sytuacjach skonsultujemy odpowiedź z Tobą i zaproponujemy taką wersję, która spodoba się autorowi komentarza.

Aby podbić zasięgi, tworzymy i moderujemy reklamy w Facebook Ads. Możesz o tym poczytać w tym miejscu
Dzięki nim pozyskiwanie nowych Klientów na Twoje usługi lub produkty staje się dużo łatwiejsze.

Przed rozpoczęciem współpracy przygotujemy dla Twojej firmy indywidualną strategię rozwoju profilu na Facebooku oraz Instagramie w formie prezentacji. Będzie ona formą audytu z naszymi propozycjami co do dalszych działań. Jako, że nastawiamy się na dłuższą współpracę, będą one rozłożone w czasie, tak, aby przynieść najlepszy możliwy efekt.

Po każdym miesiącu przedstawimy Ci dokładny raport z przeprowadzonych przez nas prac.
Pokażemy Ci również jak wyglądały reklamy oraz powiemy, co będzie działo się w kolejnych tygodniach.

Każdy profil na Facebooku lub Instagramie posiada swojego opiekuna. Nie zamykamy się na komunikację z Klientem (nawet przez weekend). Otrzymasz bezpośredni numer telefonu oraz adres email do osoby, która będzie opiekowała się Twoim profilem. Chciałbyś dodać szybką informację na temat nieplanowanej wyprzedaży? Wystarczy, że napiszesz do opiekuna, który postara się jak najszybciej taki wpis przygotować oraz dodać.

Na wszystkie nasze usługi wystawiamy fakturę VAT po każdym zakończonym miesiącu. Działamy transparentnie, dzięki temu masz pewność, że nie znikniemy z dnia na dzień.

Działamy transparentnie, od samego początku otrzymasz od nas kalkulację dotyczącą tego, ile będzie kosztowało prowadzenie profilu. Zdajemy sobie sprawę. że znajdą się firmy, które poprowadzą Twój profil na Facebooku lub Instagramie za połowę ceny. Zastanów się tylko czy niższa cena, nie oznacza słabszych wyników, a to na nich powinno Ci najbardziej zależeć. Nawiązując z nami współpracę otrzymasz pełne wsparcie oraz pomoc na każdym etapie, nie tylko od poniedziałku do piątku. 

Umów się na rozmowę

W kilka chwil zaplanuj dla siebie DARMOWĄ rozmowę z naszym specjalistą.

oferta indywidualna

Wolisz otrzymać ofertę na obsługę Social Media od razu na adres email? Uzupełnij poniższy formularz.

  Our purpose is to build solutions that remove barriers preventing people from doing their best work.

  Melbourne, Australia
  (Sat - Thursday)
  (10am - 05 pm)