Zadzwoń: 608-383-619
Social media:
Social media:
Agencja Social Media Pięć na Pięć: Facebook, Instagram, Google
5x5

Obsługa Social Media dla Hoteli: Agencja Social Media

Projekt bez tytułu (33)

poprowadzimy profil firmowy twojego obiektu noclegowego

Dobrze prowadzony profil w Social Media to stałe źródło nowych klientów.

Zdobądź przewagę nad swoją konkurencją i przejdź do ofensywy w Social Media. 
Działamy kompleksowo, budując wizerunek Firmy w Mediach Społecznościowych. 
Dodatkowo co istotne odpowiadamy na komentarze oraz moderujemy opinie w Google. Dzięki temu gdziekolwiek Twój potencjalny Klient nie zajrzy – zobaczy regularność, profesjonalizm oraz indywidualne podejście. 

Facebook: profil firmowy Hotelu

Profil na Facebooku to podstawowa forma dotarcia poprzez Social Media do potencjalnego Klienta. Dlaczego jest taki ważny? Ponieważ jest swojego rodzaju wirtualną siedzibą Twojego Hotelu. Zapytania, komentarze, posty – to wszystko dzieje się właśnie tutaj. Jeśli potencjalny Klient odwiedzi profil Twojej Firmy, na którym nic się nie dzieje, to co jako pierwsze pomyśli? Odpowiedz sobie sam. 

Instagram dla Hotelu

Instagram to portal ze zdjęciami z całego świata. Potencjalni klienci po hashtagach wyszukują miejsc noclegowych, przeglądają profile firm, które ich szczególnie interesują. Będziemy dążyli do jak największego zaciekawienia odbiorcy wrzucanymi zdjęciami, po to, aby polubił i zaobserwował Twój profil. Od tego już jeden krok do rezerwacji pobytu. 

Google Moja Firma: Wizytówka Twojego obiektu

Google to największa wyszukiwarka danych w Internecie. To tutaj Klienci kierują swoje pierwsze kroki w poszukiwaniu noclegów oraz informacji na temat obiektów noclegowych. Dlatego tak ważną kwestią jest utrzymywanie aktualnej oraz cyklicznie aktualizowanej wizytówki. W przypadku Hoteli, Pensjonatów i obiektów noclegowych liczą się również Mapy Google, gdzie wizytówka będzie się wyświetlała. Dzięki użyciu słów kluczowych we wpisach Twój obiekt będzie pojawiał się częściej w wynikach wyszukiwania. 

oferta indywidualna

Uzupełnij poniższy formularz i przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną.

    Our purpose is to build solutions that remove barriers preventing people from doing their best work.

    Melbourne, Australia
    (Sat - Thursday)
    (10am - 05 pm)