Zadzwoń: 608-383-619
Social media:
Social media:
Agencja Social Media Pięć na Pięć: Facebook, Instagram, Google
5x5

Jak nie podpaść Facebookowi

Czy zdarzyło Ci się kiedyś dostać BANa na Facebooku? Jeśli jeszcze nie, to jesteś szczęściarą/em, ponieważ popularny portal często lubi wychwytywać nasze najmniejsze potknięcia. ?
By w przyszłości uniknąć blokady konta na Facebooku upewnij się, że spełniasz podstawowe warunki:
? Posługuj się tylko prawdziwymi danymi. Nie podszywaj się pod innych i nie korzystaj z fake konta.
? Zadbaj o to, by Twój profil był uzupełniony o wszystkie niezbędne informacje, których wymaga Facebook dla potwierdzenia Twojej wiarygodności (zdjęcie profilowe, zdjęcie w tle, informacje o profilu, posiadanie znajomych).
? Włącz uwierzytelnienie dwuskładnikowe. Dzięki niemu Facebook ma pewność, że jesteś osobą, za którą się podajesz (takie logowanie ponadto chroni Twoje dane).
? Publikuj treści zgodne z Regulaminem. Zakładając konto zobowiązałeś się do przestrzegania zasad panujących na Facebooku.
? Nie spamuj – zbyt częste, nachalne publikacje mogą zostać uznane za spam.
? Unikaj korzystania z portalu na wielu urządzeniach w tym samym czasie. Facebook może uznać to za naruszenie bezpieczeństwa (wyloguj się z jednego urządzenia przed próbą zalogowania na innym).
? Facebook nie lubi udostępniania linków zewnętrznych w postach, traktuje je jako konkurencję (początkowo może po prostu usunąć post z takimi linkami zanim zablokuje nasze konto).
? Blokada może zostać nałożona również za wysyłanie linków i nadmierny spam w Messengerze.
Pomimo stosowania się do tych zasad może zdarzyć się, że nasze konto i tak z jakiegoś powodu zostanie zablokowane. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie bezpośredni kontakt z BOK Facebooka, gdzie przydzielony konsultant udzieli nam pomocy.

Zostaw komentarz

Our purpose is to build solutions that remove barriers preventing people from doing their best work.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)