Zadzwoń: 608-383-619
Social media:
Social media:
Agencja Social Media Pięć na Pięć: Facebook, Instagram, Google
5x5

Czym jest Certyfikat SSL?

Czy Certyfikat SSL jest Ci potrzebny? Oczywiście, że tak. Czym on zatem jest?

Najprościej mówiąc, jest to narzędzie poświadczające wiarygodność domeny oraz jej właściciela. Pojawia się jako kłódka w pasku adresu strony internetowej. Jego obecność oznacza, że połączenie pomiędzy przeglądarką użytkownika, a domeną jest bezpiecznie i szyfrowane.
Czy posiadając prostą stronę www potrzebujesz komercyjnego certyfikatu? W zupełności wystarczy Ci darmowy certyfikat SSL w postaci Let’s Encrypt dostępny u największych usługodawców hostingowych.
Co powinieneś zatem wiedzieć na temat certyfikatów SSL?
✅darmowy certyfikat SSL Let’s Encrypt dostępny jest za darmo u każdego większego operatora hostingowego. Jego instalacja jest DARMOWA, a odnowienie odbywa się automatycznie bez Twojego udziału,
✅w przypadku posiadania sklepu internetowego można zaopatrzyć się w komercyjny certyfikat, który posiada gwarancję wystawcy,
✅przeglądarki oznaczają strony, które nie posiadają aktywnego certyfikatu SSL jako potencjalnie niebezpieczne. Ma to duży wpływ na odbiór takiej strony przez twoich potencjalnych Klientów.
Jeśli nie posiadasz jeszcze certyfikatu SSL lub płacisz niepotrzebnie za jego komercyjną wersję, a możesz skorzystać z darmowego Let’s Encrypt – nie czekaj i skontaktuj się ze swoim usługodawcą.
W obecnych czasach każde zaoszczędzone środki są na wagę złota.

Zostaw komentarz

Our purpose is to build solutions that remove barriers preventing people from doing their best work.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)